W Niebocku na remis

Minutą ciszy dla uczczenia pamięci niedawno zmarłego wieloletniego i zasłużonego działacza Victorii rozpoczęli  mecz zawodnicy obydwu drużyn. 3:3 tak kończy się dzisiejsze spotkanie, gdy już w 2 minucie strzela nam bramkę Victoria z rzutu wolnego od słupka. 12 minuta i kolejny gol dla Victorii podczas zamieszania w polu karnym. Kolejny gol tym razem dla biało-niebieskich wpada w 36 minucie po asyście Krystiana Ziemby zdobywa go Marek Bołoz. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 2:1 dla pomarańczowych. Już w 54 minucie pada gol dla Victorii z rzutu rożnego. Po tej bramce drużyna z Hłudna bierze się do roboty i już w 66 minucie pada piękna bramka po niesamowitym dryblingu Pawła Gieruli i sytuacji sam na sam z bramkarzem. Bramkę na remis zdobywa Krystian Ziemba dokładając nogę po dryblingu i wrzutce Pawła Gieruli. W doliczonym czasie gry zawodnik Victorii otrzymuje 2 żółtą kartkę w konsekwencji czerwoną za obrażanie sędziego.