MŁODZIKI TEŻ Z PUNKTAMI

Młodziki postawili kropkę nad i...
Juniorzy w sobotę 4-1, seniorzy w niedzielę 4-1 a młodziki 9-1 w poniedziałek rozgromili sąsiadów zza miedzy czyli Lks Izdebki. Mecz ten zaplanowany był na piątek ale że większość zawodników brała wtedy udział w rozgrywkach wojewódzkich o "Puchar Tymbarku" w Tarnobrzegu, mecz został rozegrany dzisiaj. Jak widać młodzi zawodnicy nie mieli większych trudności z pokonaniem swoich rówieśników z Izdebek i wygrali zasłużenie ten pojedynek.
Bramki dla Hłudna: Karol Sarnicki x5, Bartek Szurlej x2, Karol Szpiech, Kacper Kustra.
Drużyna zagrała w składzie: Damian Osip, Karol Sarnicki, Szymon Prokop, Karol Szpiech, Mateusz Gierula, Oliwier Blama, Oskar Opaliński, Karol Szpiech II, Bartek Szurlej, Kacper Kustra, Fabian Gibała, Oliwier Gibała, Adrian Woźniak.