WYNIKI MINIONEJ KOLEJKI

Tym razem nie w piątek, lecz w sobotnie popołudnie, nie młodziki lecz juniorzy rozpoczęli zmagania walcząc o ligowe punkty w swoich kategoriach wiekowych, wszystkie trzy mecze rozegrane w ten weekend zawodnicy rozegrali jako goście. W sobotę juniorzy udali się do Korczyny, gdzie w pojedynku  z tamtejszą Kotwicą ulegli gospodarzom 4-3. W niedzielne popołudnie seniorzy wyjechali do Jasionowa, gdzie również nie dali rady JKS-owi przegrywając 3-2. Natomiast w poniedziałek najmłodsza drużyna  w okrojonym składzie(9 zawodników) udała się do Beska gdzie musiała uznać wyższość tamtejszego Przełomu przegrywając 2-0. A więc weekend bez zdobyczy punktowych na wszystkich frontach. Miejmy nadzieję że to tylko chwilowa zadyszka i już zbliżająca się następna kolejka spotkań we wszystkich kategoriach wiekowych będzie znacznie lepsza.