REMIS z ULKS BLIZNE

Drużyna młodzików wywalczyła  1 punkt w meczu wyjazdowym  w Brzozowie, gdzie zmierzyła się z wyżej notowanym przeciwnikiem ULKS Blizne. Najmłodsi zawodnicy pokazali charakter i nie przestraszyli się przeciwnika dzielnie walcząc przez całe spotkanie. Pierwszą połowę przegrali 1-0, by drugą wygrać w takim samym wynikiem. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1-1, a bramkę wyrównującą zdobył w 36 min. Karol Sarnicki. Bardzo dobrze między słupkami dysponowany był dzisiaj bramkarz Damian Osip. Słowa uznania należą się całej drużynie, bo chłopaki pokazali dzisiaj naprawdę "kawał" dobrej piłki. Oby tak dalej.                                                                                                                   Drużyna wystąpiła w składzie: Damian Osip, Dominik Kurdziel, Karol Szpiech, Jakub Potoczny, Kacper Kustra, Bartłomiej Szurlej, Albert Kudzia, Piotr Kondrat, Karol Sarnicki, Kacper Kudzia.