Przegrana na pożegnanie.

W zeszłą niedzielę meczem nr 11 seniorzy zakończyli rozgrywki rundy jesiennej sezonu 2017/2018. Po wyjazdowym remisie z Sokołem Domaradz w nie najlepszych nastrojach żegnamy się z piłką klubową na czas przerwy zimowej. Bowiem na własnym terenie po przeciętnym spotkaniu przegrywamy 1-2(1-0) z sąsiadem z tabeli drużyną Trześniowa. Jedynego gola dla naszej drużyny z rzutu wolnego w 36 min. zdobył Paweł Gierula. Teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieję, że w rundzie rewanżowej młoda drużyna seniorów będzie sobie radzić w tych rozgrywkach znacznie lepiej i jeszcze nie raz będziemy mieć powody do zadowolenia z ich postawy.

Bardzo miłym wydarzeniem tego spotkania dla klubu była obecność na meczu byłego prezesa Podkarpackiego ZPN w Rzeszowie Pana Marka Hławko. Podczas prezentacji drużyn prezes przywitał się z trójką sędziowską, zawodnikami obydwu drużyn oraz wręczył kapitanowi biało-niebieskich Pawłowi Toczkowi komplet stroi piłkarskich ufundowany przez firmę rodzinną-sieć sklepów z odzieżą LUX-MAR oraz piłki dla obu drużyn a także pamiątkowe gadżety i oficjalną koszulkę PZPN z dedykacją dla LKS HŁUDNO z autografem swoim i prezesa PZPN Zbigniewa Bońka. Zarząd i zawodnicy składają podziękowania dla  pana Marka oraz jego żony Lucyny za ufundowanie pięknych stroi piłkarskich,a także piłek, koszulki z autografami oraz gadżetów sportowych i przede wszystkim wizytę w klubie i na meczu.