PIŁKARSKI WEEKEND PRZED NAMI

Kolejny piłkarski weekend przed naszymi drużynami. W tym tygodniu wszystkie trzy zespoły po raz  pierwszy w tej rundzie wystąpią w roli gospodarzy. A cały maraton rozpoczną już w piątek o godz.16.30 młodzicy, którzy podejmą zespół z Rymanowa AKTIV PRO. Jesienią młodzi piłkarze minimalnie przegrali z drużyną z Rymanowa 3-2, a więc będzie doskonała okazja do rewanżu. W sobotę zawita do Hłudna drużyna  juniorów z Górek, mecz zaplanowany jest na godz.16.00. Jesienna konfrontacja obu drużyn zakończyła się wynikiem remisowym 3-3 .A w niedzielę seniorzy podejmą lidera naszej grupy, który dotychczas zgromadził 33 pkt, drużynę Victorii Niebocko. Jesienią seniorzy przegrali z ekipą z Niebocka 2-1, a więc będzie to też okazja do rewanżu, chociaż trzeba pamiętać że lider w tych rozgrywkach przegrał tylko jeden mecz. Tak, czy tak zapowiada się niezwykle ciekawy weekend, również ma dopisać pogoda, więc zapewne sportowych emocji nie zabraknie.

Zapraszamy od piątku do kibicowania naszym drużynom.