NOWE STROJE

Rozgrywki sezonu 2016/2017 zakończone i przeszły już do historii, zawodnicy klubu są  w trakcie  dwutygodniowej przerwy w treningach, by na początku lipca rozpocząć w pełni sił przygotowania do nowego sezonu 2017/2018. Jednak w klubie tej przerwy nie ma, w tym czasie ustalany jest harmonogram  spotkań kontrolnych, trwa zgłaszanie poszczególnych drużyn do rozgrywek  nowego sezonu (3 lub 4 drużyny w tym sezonie będzie uczestniczyć w rozgrywkach prowadzonych przez Ozpn). Natomiast w dniu wczorajszym w siedzibie klubu gościliśmy Panią Annę Śnieżek właścicielkę firmy ZPH ŚNIEŻEK, znajdującej się niedaleko stadionu, która tym razem ufundowała komplet strojów piłkarskich dla drużyny juniorów. Za co składamy serdeczne podziękowania. Jest to już kolejny komplet , przypomnę tylko, że pod koniec ubiegłego roku Pani Anna przekazała równie okazałe stroje drużynie młodzików.