Nowe piłki

Właśnie tak wyglądają nowe piłki meczowe, które "przyleciały" prosto z Wysp Brytyjskich. Piłki marki adidas ufundował  kolegom z zespołu zawodnik naszego klubu Damian Telega, który obecnie pracuje w Anglii, ale gdy tylko pojawia się w Polsce to pomaga w walce o ligowe punkty i tak też było tym razem w Jaćmierzu gdy w drugiej połowie popisał się pięknym strzałem z przewrotki chociaż brakło trochę szczęścia bo piłka wylądowała na poprzeczce ale obserwujący ten mecz kibice nie byli w stanie uwierzyć w to i tu cytat: "takie strzały w C- klasie wow" Damianowi składamy podziękowania za piłki i liczymy że nasi napastnicy właśnie tymi piłkami będą częściej torować drogę do bramki przeciwnika. Damian raz jeszcze dzięki i do szybkiego zobaczenia.