MŁODZIKI WYGRYWAJĄ DERBY

3-0 (1-0) po bramkach zdobytych przez Karola Szpiecha, Michała Obłoja i Michała Szurleja najmłodsza drużyna klubu wygrywa mecz derbowy z Lks-em Izdebki w ramach przedostatniej kolejki w tej edycji rozgrywek. Młodzicy w tym meczu wystąpili w składzie: Dominik Kurdziel, Karol Szpiech, Wiktor Szpiech, Piotr Kondrat, Albert Kudzia, Kacper Kudzia, Michał Obłój, Karol Sarnicki, Michał Szurlej, Dawid Szurlej, Bartłomiej Szurlej, Kacper Kustra.                                                         Przed drużyną pozostał jeszcze jeden pojedynek do rozegrania w sezonie 2016/2017, a mianowicie już w najbliższy piątek (tj.16 czerwiec) o godz.16.30 mecz wjazdowy w Rymanowie gdzie zmierzą się ze tamtejszym Startem. Wyjazd o godz.14.40, zbiórka parking przy stadionie.