PIERWSZY SPARING ZA NAMI

Pierwszy mecz kontrolny za nami. Po bramce Pawła Toczka i dwóch Łukasza Pudło wygrywamy z sąsiadami zza miedzy 3-2 (3-1). Mecz odbył się w bardzo trudnych warunkach, tak że same już rozegranie tego spotkania kosztowało zawodników obydwu drużyn dużo wysiłku. Jak już wyżej napisałem był to pierwszy mecz w 2017 roku, pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera Krzysztofa Toczka, który objął drużynę seniorów w styczniu i pierwszy mecz dla trzech zawodników, byłych juniorów. Dalsze poczynania naszej drużyny będzie można śledzić w następnych meczach sparingowych. A najbliższy już w przyszły weekend z drużyną ORŁA HARTA.

Zarząd klubu składa podziękowania za dotychczasową pracę byłemu trenerowi Mateuszowi Kucabowi.