Dawid Ryndak odwiedził juniorów na treningu

W przerwie świąteczno-noworocznej naszych młodych piłkarzy na treningu odwiedził Dawid Ryndak. Na początku opowiedział o swojej przygodzie z piłką, po czym przeprowadził krótki trening oraz gierkę z juniorami klubu.

Dawid obecnie jest zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec, występuje na pozycji pomocnika. Jego klub w tym sezonie spisuje się znakomicie na zapleczu ekstraklasy zajmując 3 miejsce ze startą 3 punktów do lidera i wielką szansą na awans do najwyższej ligi rozgrywkowej w naszym kraju.

Jako ciekawostkę  dodać należy, że na przełomie lat 80-90 tych ubiegłego wieku jego tata Wacław Ryndak reprezentował barwy naszego klubu. Dawidowi dziękujemy za odwiedziny, życzymy powodzenia w rozgrywkach rundy wiosennej i awansu do ekstraklasy oraz zapraszamy do ponownych odwiedzin w klubie.