3 MIEJSCE I WYGRANA Z TRIUMFATOREM
W dniu wczorajszym w hali ZS Nowosielcach rozegrany został turniej o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej w kategorii U-11 okręgu krośnieńskiego. Udział wzięło 7 drużyn: Karpaty Krosno, Beniaminek Krosno, Aktiv Pro Rymanów, Ekoball Sanok, AP Sanok, Przełomek Besko, SPN Orliki Hłudno. Bardzo dobrze w tych rozgrywkach zaprezentowała się drużyna SPN Orliki zajmując ostatecznie 3 miejsce. Pierwsze miejsce i awans do turnieju wojewódzkiego, który rozegrany zostanie 20 stycznia w Kielnarowej wywalczyła ekipa Beniaminka Krosno, drugie miejsce przypadło AP Sanok.
Wyniki wszystkich meczy według kolejności rozgrywania:
Klasyfikacja końcowa 1. Beniaminek Krosno 13 pkt 2. AP Sanok 12 pkt 3. SPN Orliki Hłudno 9 pkt 4. Ekoball Sanok 8 pkt 5. Aktiv Pro Rymanów 8 pkt 6. Karpaty Krosno 4 pkt 7. Przełomek Besko 2 pkt
Drużyna SPN Orliki wystąpiła w składzie : Olek Jarema, Oskar Opaliński, Dawid Szurlej, Bartek Szurlej, Kacper Hus, Oliwier Gibała, Wiktor Szpiech, Ksawery Niemiec, Michał Obłój, Albert Kudzia, Bartek Barnaś, Kacper Ryndak, Paweł Kłak.
Cała drużyna składa podziękowania dla taty Michała- Pana Krzysztofa Obłoja za smaczną pizzę.
Na koniec należy dodać, że były to jedne z pierwszych zmagań powstałej rok temu Szkółki Piłki Nożnej ORLIKI w tak mocno obsadzonym turnieju a chłopaki mimo tremy, egzamin zdali na piątkę, oby tak dalej.